Відновлено освітній процес у дистанційному форматі з дітьми старшої групи на базі дошкільного підрозділу Васюківської гімназії.

Дата: 25.10.2023 13:44

У жовтні місяці було відновлено освітній процес у дистанційному форматі з дітьми старшої групи на базі дошкільного підрозділу Васюківської гімназії. Роботу з дітьми розпочала вихователь закладу дошкільної освіти Світлана Зінько. Під час онлайн – заняття з логіко-математичного розвитку «Подорож до лісу» вихованці групи закріпили вміння складати та порівнювати предмети,  навички лічби в прямому та зворотному напрямку, систематизували знання про геометричні фігури за допомогою дидактичної гри «На що схоже?». Разом з їжачком провели зорову гімнастику та фізхвилинку за допомогою інтерактивного відео. Діти та батьки отримали позитивні емоції та задоволення від заняття.

Дошкільнята старанно виконали завдання від вихователя з ліплення «Калина», аплікації «Осіннє дерево». Роботи вийшли творчі та охайні.

Шановні батьки, якщо Ви бажаєте отримати освітні послуги у дистанційному форматі  звертайтеся за телефоном +380990989538 – Тетяна Кобцова, директор Васюківської гімназії.