Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника!
Сьогодні ми відзначаємо особливе професійне свято сильних духом, незламних, відважних, загартованих, мужніх людей. Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!
Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.Кожного дня - ви на передньому краї, ліквідуєте наслідки "прильотів", розбираєте завали, вступаєте в бій за кожне життя...
Дякую вам за готовність у будь-який час стати до боротьби з великою бідою. Бажаю всім, хто героїчно стає в двобій з ворогом і безжальними стихіями, - життєвої енергії, козацького здоров’я, сталевої витримки, незборимої волі й стійкості духу у справі служіння державі та народу України. Щоб злагода та достаток завжди панували у ваших оселях!
Зі святом Вас!
З повагою, начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО