Проведено перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Дата: 30.06.2023 12:29

30 червня під головуванням заступниці начальника Соледарської міської військової адміністрації  Світлани ЛОЩАКОВОЇ, за участі заступниці міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлани  РЕДЧЕНКО, начальниці управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Наталії АНТИПЕНКО,

посадових осіб виконавчих органів Соледарської міської ради за напрямками, директорки комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області», начальника групи морально-психологічного забезпечення Бахмутського районного територіального центру комплектуванню та соціальної підтримки, начальниці відділу кар’єрного консультування Бахмутського міського центру зайнятості, головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, голови відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська громадська організація «Територія жінок» територія жінок Донеччини», проведено перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Під час засідання розглянуті наступні питання:

1.Діяльність Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області,

2.Створення робочих груп в рамках Координаційного центру,

3.Зміни до Комплексної програми соціального захисту пільгових категорій населення та інших мешканців Соледарської міської територіальної громади на 2023 рік.

За результатами зустрічі керівницею центру Світланою ЛОЩАКОВОЮ зазначено, що головна мета Координаційного центру – налагодження чіткої та дієвої системи координації та допомоги мешканцям Соледарської громади.