Звернення В. Зеленського за 17.06.2023

Дата: 18.06.2023 00:00

Хочеться сьогодні подякувати. Подякувати всім нашим партнерам, які реально допомагають і які за цей тиждень зробили нові кроки у підтримці нашої держави, наших людей.

Дякую – Сполученим Штатам, Нідерландам, Німеччині, Італії, Данії, Норвегії, Швеції, Великій Британії, Канаді, Польщі, Люксембургу.

Дякую всім країнам-учасницям «Рамштайну» – чергове засідання відбулось цього тижня. Дякую за незмінну конструктивність!

І, звичайно, велика подяка всім тим, хто тренує наших воїнів, хто навчає наших героїв своєму досвіду і хто сам навчається в українців. Навчається українській стійкості, сміливості, незламному бажанню вибороти життя для своєї країни й українських дітей. Обов’язково це буде – виборемо! Переможемо.