Дата: 04.06.2023 09:00

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Лише з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію України внаслідок збройної агресії росії загинуло 484 українські дитини. Кількість загиблих від війни дітей уже переважає саму кількість днів, скільки триває ця повномасштабна війна. За 466 днів – на кожен день випадає смерть дитини. І це один із найстрашніших підрахунків, який може вести держава.

Діти повинні мати мрії та щасливе дитинство, а не бути свідками та жертвами страшної війни. Знищується основна цінність – наше майбутнє. Відібрані, скалічені життя наших дітей - це незгоєні довічні рани України. Ці злочини не мають строку давності, росія обов’язково понесе за них відповідальність. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю безневинних вбитих та закатованих Маленьких Українців. Щирі співчуття родинам, які втратили своїх дітей.

Ніколи не пробачимо! Ніколи не забудемо!

Начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО.