Не виключені криваві провокації: мешкаців Соледарської громади закликають дотримуватись правил безпеки

Дата: 03.06.2023 07:53

Цієї неділі, 4 червня, християни східного обряду відзначатимуть свято Святої Трійці, або Зелені Свята. Напередодні, 3 червня, відзначається батьківська субота.

В ці дні в храмах зазвичай збирається велика кількість людей. Окрім того, в суботу, після заупокійних богослужінь, віряни відвідують кладовища.

На жаль, на свята не виключені криваві провокації з боку росіян. Підступний ворог може скористатися скупченням людей та завдати удару під час проведення богослужінь та релігійних обрядів.

З огляду на це Донецькою облдержадміністрацією прийнято рішення не скасовувати комендантську годину в Донецькій області на Зелені Свята. 3-го та 4-го червня вона розпочнеться, як зазвичай, з 21:00 і триватиме до 5:00. Звичайно, це стосується і Соледарської громади.

Закликаємо громадян дотримуватись комендантської години, уникати скупчень людей в храмах, а також утриматись від відвідування кладовищ.