З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у місті Дніпро та місті Черкаси діти Соледарської громади були запрошені на свято дитинства і радості.

Дата: 01.06.2023 18:49

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій, сподівань на краще. Дитинство кожної дитини має бути під захистом – захистом прав, здоров'я і життя юного покоління.

У Прибрежному парку Дніпра розважали малечу Феї: конкурси, пошуки скарбів, неймовірні фокуси. Також дітей привітала Свідрак Олена, в.о. завідувача сектору інноваційної діяльності та менеджменту освіти управління освітньої політики  та менеджменту департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

У Черкасах яскравий розважальний калейдоскоп «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» для наших дітей організували на базі Торецького центру підтримки ВПО.
Дякуємо організаторам та учасникам веселих дійств!