Звернення В. Зеленського за 21.05.2023

Дата: 22.05.2023 00:00

Ми завершуємо цей дуже важкий, але дуже важливий тиждень. В п'ятницю у нас була Ліга арабів. У суботу та неділю - G7 плюс Україна і розширений формат - сім плюс партнерів, включаючи Глобальний Південь, плюс Україна. Це було насичено.

Сьогодні, в неділю, тут, в Хіросімі, Україна була справді заслуженим учасником роботи G7. Тема України принципова, повага до всіх українців особлива. Я вдячний G7!

Зустріч з президентом Байденом - і, як завжди, стаємо сильнішими після таких переговорів. Зустріч з лідером Індонезії - змістовна. Зустріч з Президентом Республіки Корея - є потенціал для міцних відносин. Зустріч з прем'єр-міністром Канади Трюдо - дякую, Джастін. Я також поспілкувався з лідерами В'єтнаму та Австралії. Окремо та детально поговорили з Прем'єр-міністром Японії – будемо посилювати співпрацю. Також відбулась дуже важлива церемонія та звернення в Меморіальному музеї миру в Хіросімі...

Світ чує нашу позицію. Гарантії захисту та безпеки, повернення всіх наших територій, всіх наших людей, справедливість, реалізація нашої Формули Миру... Маємо розуміння з світовою більшістю по кожному важливому для України пункту. І разом ми збільшимо потенціал України.