Участь у Четвертому саміті Ради Європи

Дата: 17.05.2023 02:00

Ми європейці, а отже, ми вільні. Ми європейці, а отже, ми цінуємо мир. Ми європейці, а отже, ми діємо на 100% наших сил, коли треба захищати наш спосіб життя. Хай це буде правилами назавжди для нашого континенту!

Європа очікувала саме таких часів – часів, коли лідери заради захисту Європи, заради наших із вами спільних цінностей діяли б у стовідсотковій єдності та зі стовідсотковими результатами. Ось чого ми досягаємо! Україна і вся Європа.

Узяв участь у Четвертому саміті Ради Європи, до якого долучилося близько 50 лідерів країн та високопосадовців європейських інституцій. Вдячний усім лідерам на саміті, усім країнам – членам Ради Європи за незмінну підтримку Європи та за нашу спільну силу, яка робить Європу та наші цінності, нашу свободу й демократію захищеними. Разом демонструємо, що таке сила вільного світу!