Оперативна ситуація по області станом на ранок 12 травня.

Дата: 12.05.2023 09:10

Серед ночі росіяни завдали удару по Краматорській громаді — влучили в район школи у Краматорську та в житловий сектор у Ясногірці. Є пошкодження, але без постраждалих.

На Волноваському напрямку ворог активно стріляв по Вугледару: завдав 2 ракетні удари, 1 удар дронами-камікадзе та здійснив 32 артобстріли. У Новоукраїнці зруйновано 4 будинки, під обстрілами з Градів — Пречистівка.

На Донецькому напрямку три ракети росіяни випустили по Авдіївці, обстріляли з артилерії Курахове.

На Горлівському напрямку прямим влучанням зруйновано будинок, ще 2 пошкоджено ударною хвилею та уламками.

На Лисичанському напрямку у Лиманській громаді зруйновано будинок у Діброві, зафіксовано обстріли Торського і Зарічного.

Всього за добу росіяни вбили 1 жителя Донеччини, поранили ще 12. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia