Звернення В. Зеленського за 08.05.2022

Дата: 09.05.2023 00:00

Успіх українців у захисті від російської агресії - це безумовно протидія іншим агресіям. Світ має бачити, що вільна нація здатна захищати свободу від загарбників. Якщо ми можемо, то й інші можуть. Якщо вони діють так само сміливо, так само точно і в одній єдності з іншими вільними народами. Я вдячний кожному нашому воїну, який надає Україні такий результат! Я вдячний кожному партнеру, який допомагає нашим воїнам зброєю, яка потрібна, щоб бути ефективною!

Хотілося б особливо відзначити воїнів 96-ї Київської ракетної бригади ППО. За цей і попередній день вони зробили абсолютно чудову роботу! Звичайно, сьогодні, як завжди, дякую нашим військам, які воюють на найзапекліших районах. Мар'їнка, Бахмут, Авдіївка... Дякую всім і кожній, хто боронить там Україну, за свою гідність і стійкість!

Провів нараду персоналу. Командувачі оперативних напрямків, Головнокомандувач та керівники розвідки виступили з доповідями. До речі, доповіді Буданова та Литвиненка були особливо ґрунтовними та актуальними, і на їх основі ми зробимо певні кроки, які зміцнять нашу оборону.

Слава всім нашим воїнам, які зараз борються за Україну! Нехай перемога над нинішнім злом рашизму буде найкращою шаною пам'яті тих, хто боровся і переміг нацизм!