Звернення В. Зеленського за 05.05.2022

Дата: 06.05.2023 00:00

Сьогодні ми тримали темп та силу міжнародної роботи – весь тиждень дає Україні потрібні результати.

За тиждень: США і Бахрейн, Нідерланди і Бельгія, Фінляндія і Швеція, Норвегія і Данія, і Ісландія Канада. Нова Зеландія. Африканський союз та Коморські острови. І вся багатонаціональна спільнота донорів та партнерів United24. Ми робимо все, щоб світ почув Україну, зрозумів Україну та допомагав Україні. Тому що допомагаючи нам, світ захищає себе.

Радий сказати, що після зустрічей у Гельсінкі та Гаазі маємо потужне підсилення зброєю для наших солдат - на суші, в повітрі, на морі. Дякую партнерам! Це суттєве підсилення. У нас більший прогрес щодо НАТО та Європейського Союзу. Ми досягли більшого прогресу щодо відповідальності Росії за агресію проти нашої держави.

Чинити опір, перемогти та карати ворога - наше спільне завдання. В єдності, роблячи Україну сильнішою щодня, щодня додаючи нові можливості нашій державі, ми досягнемо перемоги!

Слава нашому народу!

Слава Україні!