Важливі двосторонні зустрічі в Гельсінкі.

Дата: 04.05.2023 06:00

Докладно обговорили з Прем’єр-міністром Швеції Ulf Kristersson параметри подальшої оборонної допомоги Україні, а також питання започаткування переговорів про вступ України до ЄС.

Із Прем’єр-міністром Данії Mette Frederiksen основну увагу приділили комплексній підтримці Данією України в нашій боротьбі з російським агресором.

Подякував Прем’єр-міністру Ісландії Katrín Jakobsdóttir за оборонну підтримку України як на двосторонньому рівні, так і в межах НАТО, а також за вагому підтримку енергетичного сектору України.

Під час зустрічі із Sanna Marin обговорили поточну ситуацію в Україні та виклики, пов’язані з війною. Вдячний за потужну та стійку підтримку нашої держави й українців із перших днів повномасштабної агресії Росії.