Звернення В. Зеленського за 01.05.2022

Дата: 02.05.2023 00:00

Цей понеділок та новий тиждень я почав з годинної зустрічі з усіма рівнями уряду та оборони. Голова уряду, міністри, Офіс. З доповідями виступили Головнокомандувач, керівники Головного управління розвідки та Служби зовнішньої розвідки, голова Служби безпеки та секретар РНБО.

Перше питання - наслідки російських ударів, в тому числі ракетних атак. Лише минулої ночі, з опівночі до сьомої ранку, нам вдалося збити 15 російських ракет. Але, на жаль, не всі. Ще не всі. Ми максимально активно працюємо з нашими партнерами, щоб зробити захист нашого неба ще надійнішим.

На ранковій нараді обговорили ймовірні дії ворога найближчим часом та скоординували наші оборонні кроки. Окремо обговорили питання зброї та боєприпасів для наших воїнів. Також ситуація на досі окупованій території та протидія Росії. Жодного шансу окупанту на нашій землі! Тільки руйнування для ворога.

Слава всім тим, хто воює за Україну! Слава всім, хто захищає і рятує наш народ!

Слава Україні!