Відкриття освітнього простору «Соледар: дорога додому»

Дата: 01.05.2023 16:55

Сьогодні у місті Дніпро відбулося урочисте відкриття освітнього простору Соледарської міської територіальної громади «Соледар: дорога додому». На зустрічі були присутні Юлія КОСТЮНІНА, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, Тетяни СІДАШЕВА, директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Сергій ГОШКО, начальник Соледарської міської військової адміністрації.

Яскравим моментом заходу стало проведення інтегрованого заняття «На допомогу Патрону», яке провели для малечі педагоги Соледарської громади  Оксана БОРИСЕНКО та Катерина УСТИМЕНКО. На занятті всім добре відомий пес Патрон для дошкільнят підготував завдання, які розширили уявлень дітей про особисту безпеку у воєнний час, сприяли розвитку комунікативних навичок, уяви, творчості, логічного мислення. Наприкінці заняття діти виготовили флікери та  отримали від пса Патрона медалі «Юний рятівник».

Крім того, вчитель Бахмутської ЗОШ Ганна КАЛІНЧЕНКО провела з присутніми майстер-клас з виготовлення оригамі «Хвилинка дитинства».

Справжнім сюрпризом став виступ юної зірочки Соледарської громади Каміли Галушко.