Звернення В. Зеленського за 29.04.2022

Дата: 30.04.2023 00:00

Нещодавно підписав нові укази про нагородження наших захисників, наших героїв. Ще майже 450 військовослужбовців Збройних Сил України, Сухопутних військ, десантників, Повітряних Сил, територіальної оборони та ще понад 300 – з Нацгвардії, нашої поліції, ДСЧС та наших прикордонників.

Загалом за час повномаштабної війни державними нагородами відзначено 45 038 українських чоловіків та жінок. І це свідчення надзвичайного щоденного героїзму нашого народу. Всі ті хто бореться заради України, всі ті хто працює заради нашої перемоги.

Слава всім хто в бою за нашу країну, на бойових постах! Слава всім, хто тренує наших воїнів! Слава всім, хто лікує та реабілітує після травм, хто відновлює життя після російських обстрілів та окупації. Хто повертає наших людей з російського полону. Я дякую всім на світі, хто нам допомагає! Зараз це важливо. Ми дуже цінуємо це.

Спільними зусиллями наближаємо вердикт для злої держави. Ми наближаємо нашу перемогу.

Слава Україні!