Соледарська громада вшанувала пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Сьогодні, 26 квітня, рівно 37 років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася трагедія, котра показала, що і «мирний атом» може бути руйнівним. Із нагоди цієї дати відбулося вшанування пам’яті героїв-ліквідаторів аварії на четвертому енергоблоці.
Згадати своїх друзів та віддати шану всім, хто ціною власного життя та здоров’я захистив людство від невидимого ворога, зібралися мешканці Соледарської громади в різних куточках України.
Свою безмежну вдячність мужнім людям різних професій, які стали живим щитом у боротьбі із радіацією, висловили хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя меморіалів.
Здавалося, людство зробило висновки. Але через 37 років після трагедії на Чорнобильській АЕС з’явилася нова загроза вибуху через війну, яку розв’язала росія проти нашої держави.
Чітко знаючи, що будь-який постріл або технологічний збій можуть призвести до мільйонів жертв, окупанти захоплюють та обстрілюють українські атомні об’єкти. Але їм байдуже, вони «можуть повторити» те, чого ми не можемо допустити «ніколи знову».
Пам’ятаємо всіх, хто ціною власного життя врятував світ. Шануємо і дякуємо живим ліквідаторам та тим, хто дбає про безпеку на АЕС зараз!