Звернення В. Зеленського за 21.04.2022
Провів засідання штабу Верховного Головнокомандувача. Про це повідомили генерали Сирський, Тарнавський, головнокомандувач, начальник розвідки оборони, представники Уряду.
Постійно і ретельно аналізуємо перебіг бойових дій, найгарячіші та всі потенційно небезпечні напрямки
Фронт - пріоритет номер один. Також активно готуємо нові бригади та підрозділи, які показуватимуть себе на фронті. Питання їх забезпечення, навчання та інтеграції в загальний план оборони. Кожного разу на нарадах персоналу ми додаємо вирішальні деталі.
Кожен в Україні повинен розуміти, що головним завданням держави є деокупація наших територій, повернення наших земель і наших людей з російського полону. Державні ресурси спрямовані насамперед на це завдання. І я вдячна всім хто допомагає. Хто тримає фокус світу на Україні. Всім, хто створює робочі місця в Україні, хто платить податки, а хто залишається в країні і підтримує роботу своїх підприємств. Всім, хто організовує збір коштів для наших воїнів та відновлення - фандрейзингу в Україні, інших країнах...
Зараз, як і минулого року, ми маємо залишатися єдиними, мобілізованими та повністю зосередженими на обороні.
Сьогодні хочу особисто подякувати всім і кожній, хто виробляє зброю та боєприпаси, дрони на державних оборонних підприємствах та підприємствах, які долучилися. Всім, хто ремонтує обладнання, хто створює нове обладнання, зокрема, для розмінування.
Дякуємо за те, що, попри все, Україна нарощує наш оборонно-виробничий потенціал.
Дякуємо всім, хто допомагає фронту!