Звернення В. Зеленського за 20.04.2022

Дата: 21.04.2023 00:00

Оборона України. Цьому були присвячені перемовини з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом сьогодні в Києві. Захист усього міжнародного порядку, що базується на правилах. Захист життя.

Готуємося до зустрічі в Рамштайн - і позиція пана Столтенберга важлива. Готуємося до наших активних дій на фронті - вони неминучі.

Також готуємося до саміту НАТО у Вільнюсі, який запланований на літо цього року, але його зміст вже відпрацьовується. Саме на таких зустрічах, в контактах різних рівнів, які ми проводимо з партнерами.

Ні більшість українців, ні більшість європейців, ні більшість мешканців всього простору НАТО не зрозуміють лідерів Альянсу, якщо на цьому саміті у Вільнюсі для України не прозвучить заслужене політичне запрошення до Альянсу.

Україна зробила все, щоб наша заявка була схвалена.

Важко навіть сказати, чий внесок у європейську та євроатлантичну безпеку більший за наших воїнів... Українські чоловіки та жінки, які своїм життям захищають свободу. Я вдячний всім партнерам, які підтримують нас у цьому.

Слава всім нашим воїнам, які зараз борються за Україну! Дякуємо всім хто допомагає!

Слава Україні!