Звернення В. Зеленського за 18.04.2022

Дата: 19.04.2023 00:00

Завершуємо цей день у Полтаві. Досить довгий та емоційний день. Зранку був в Донецькій області, в нашій Авдіївці. Важко бачити, що російські терористи зробили з цим містом... І шана кожному нашому воїну, всім українським чоловікам і жінкам, які вже 419 днів і 9 років стримують і поступово знищують це російське зло.

Мав честь привітати українських військовослужбовців та офіцерів з Великоднем, вручити нагороди. Я часто дякую їм у своїх вечірніх зверненнях за точність і хоробрість, за знищення окупантів.

55-та окрема артилерійська бригада, морпіхи 35-ї та 36-ї окремої бригад, десантники 79-ї окремої бригади, воїни 110-ї окремої механізованої бригади... 501-й окремий батальйон морської піхоти... Богдана Хмельницького окрема президентська бригада... Дякую всім за службу! І дякую всім за шеврони, які ви мені сьогодні подарували, це справді честь. Дякую, хлопці!

Особливо хочу подякувати нашим медичним силам, всім лікарям та медсестрам, які повертають до життя наших захисників після поранень. Відвідав лікарні як в Донецькій області так і тут в Полтаві. Пишаюся нашими людьми, сильними навіть коли вони ще одужують. Шана і повага всім, хто лікує наших воїнів!

Дякую Донецькій та Полтавській області за сьогоднішній день!

Дякую всім, хто працює заради нашої перемоги! Слава всім, хто зараз перебуває у бойових постах, виконує бойові завдання!

Слава Україні!