День пожежної охорони.

Дата: 17.04.2023 09:10

Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежників. День пожежної охорони був затверджений указом Президента № 555 в 2013 році.

Шановні працівники пожежної охорони! «Пожежний» - звання високе, так як професія ця нелегка і вимагає вправності і знань, але ви заслужили це звання!

У важку хвилину Ви наша надія! Ви завжди приходите на допомогу у момент, коли потрібно протистояти вогню. Низький Вам уклін за те, що Ви робите для людей! Не кожен може боротися зі стихією вогню. Тільки справжні чоловіки- професіонали можуть працювати на такій роботі. Прийміть в це чудове свято щиру вдячність за Ваш настільки непростий труд. Ви - опора в скрутну хвилину. Ви рятуєте життя і майно людей! Я хочу побажати майстрам боротьби з вогнем міцного здоров'я, удачі у всіх сферах життя і нехай якомога менше буде викликів у «гарячі» місця", миру в Україні та Перемоги! Ми Вас цінуємо і поважаємо!

З повагою, начальник Соледарської МВА Сергій ГОШКО