Щиро вітаю Вас з Великоднем - світлим християнським святом.

Дата: 16.04.2023 08:00

Дорогі жителі Соледарської громади! Щиро вітаю Вас з Великоднем - світлим християнським святом.

Христове Воскресіння - це чудо, яке вже багато століть об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою. Ми зустрічаємо цей день зі смутком і надією. Зі смутком – бо маємо за ким сумувати: за полеглими героями, разом з родинами, які втратили своїх найдорожчих; разом з сім’ями, що перебувають у розлуці з рідними, у невідомості й тривозі.

Однак Великдень – це передусім надія, це віра, це сила добра, що перемагає зло. Тож найперше бажаю вам, дорогі земляки, нашої довгожданої перемоги над російським загарбником, над окупантом, який ніколи не буде панувати на українській землі.

Щиро бажаю, щоб у Ваших серцях завжди були любов і спокій, а в ваших оселях панував мир і затишок. Бажаю вам міцного здоров’я, Божого захисту для ваших родин.

У ці святкові дні, як і повсякчас, закликаю вас бути обережними. Адже свята, навіть духовні, не зупиняють ворога. Бережіть себе, будьте поруч з рідними, якщо маєте таку нагоду! Віри і витримки вам, шановні земляки!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою, начальник Соледарської міської військової адміністраціїї Сергій ГОШКО.