Звернення В. Зеленського за 11.04.2022

Дата: 12.04.2023 00:00

Ми зараз на такому етапі війни, коли нашому суспільству і партнерам важливо не втрачати відчуття шляху, який нам треба подолати. Саме шлях. Шлях, який попереду.

У порівнянні з минулим роком зараз в багатьох місцях тихіше. Але це не означає, що десь можна ігнорувати війну або бути менш зосередженим на допомозі державі. Ми разом з нашими партнерами встигли зробити багато для захисту людей, України та всієї Європи. Але це не означає, що настав час відпочивати на лаврах.

Так само, як кожен в Штабі відповідає за свою частину оборони держави, так і на шляху до перемоги кожен повинен розуміти, які його кроки до перемоги. І чи достатньо цих кроків, щоб завершити весь шлях.

Немудро просто пасивно сподіватися, що перемогу принесе хтось інший, той хто зараз в окопах, хто зараз в штурмах. Це спільне завдання. Перемогу здобувають кожен. Тими, хто за це бореться і тими, хто дає зброю. Тими хто зменшує можливості держави-терориста і тими хто збільшує можливості України.

Дякую всім українським чоловікам і жінкам, які розуміють, що ми маємо пройти цей шлях разом - до перемоги, і в справжньому єдності, підтримуючи один одного і державу. Я вдячний всім нашим партнерам у світі, які продовжують активно допомагати.

Слава всім нашим воїнам! Слава нашому сильному народу!