Звернення В. Зеленського за 06.04.2022

Дата: 07.04.2023 00:00

Сьогодні я вже в Україні, в Києві, тут, на Банковій цілий день. День внутрішніх нарад та підготовки до заходів, запланованих на найближчі тижні.

Провів зустріч з прем'єр-міністром Шмихалем. Більше про актуальні питання. Координація дій держави, рішень. Нарада щодо безпекової ситуації, роботи правоохоронних органів. Наш міжнародний порядок денний - підготовка зустрічей, переговорів, звернень. Як завжди був на зв'язку з військовими: все, що пов'язано з найгарячішими ділянками фронту.

Дуже важливо, щоб зміст візиту до Польщі, робота нашої делегації у Варшаві та в постійному спілкуванні з польськими партнерами був відчутним для нашого фронту. Захист і захист нашого народу, збереження нашої стійкості, в першу чергу стійкості воїнів, це питання номер один на всіх переговорах і зустрічах. Саме оборона – зброя для України, боєприпаси для України, нові системи оборони для України.

І я дякую Польщі, дякую нашим партнерам за те, що цей візит дійсно змістовним.

Слава нашим воїнам! Слава Україні!