Оперативна ситуація по області станом на ранок 6 квітня.

Дата: 06.04.2023 10:17

Напередодні зранку росіяни обстріляли Олексієво-Дружківку з Ураганів — загинули 2 людини, поранено 4.

На Волноваському напрямку Вугледар зазнав авіаудару — без жертв.

На Донецькому напрямку протягом доби відбувалися артобстріли Мар'їнки та Красногорівки та поодинокі обстріли Авдіївки — інформація про постраждалих не надходила.

На Горлівському напрямку відомо про 2 загиблих і 2 поранених цивільних у Бахмуті — до тотальних руйнувань у місті додалися пошкодження дитсадка, 2 приватних будинків та 3 багатоповерхівок. У Соледарській громаді пошкоджено 4 багатоквартирні будинки, 2 приватні будинки та крамницю в Никифорівці, і ще 3 будинки — у Васюківці. Під обстрілами — околиці Часовоярської і Торецької громад.

На Лисичанському напрямку відбувся масований артобстріл Званівки — пошкоджено школу, будинок культури, крамницю і понад 20 приватних будинків. У Сіверську пошкоджено будинки на двох вулицях.

#StopRussia