Готуємось до деокупації!

Дата: 05.04.2023 08:09

Готуємось до деокупації! Про це Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук заявила під час спілкування з представниками ЗМІ у Запоріжжі.

Вона додала, що Президент Зеленський під час нещодавнього перебування в області чітко розставив усі пріоритети. Насамперед це оборона й усе, що для цього потрібно. Завдання Мінреінтеграції – гуманітарний фронт.

«Гуманітарне розмінування, забезпечення правового поля і допомога населенню – це той досвід, якого ми набули під час звільнення Харківщини та Херсонщини. Я дуже сподіваюся, що найближчим часом ми застосовуватимемо його під час деокупації та реінтеграції Запорізької області», – уточнила посадовиця.

За словами Віцепрем’єрки, на усіх тимчасово окупованих територіях люди чекають насамперед справедливості. Це покарання колаборантів, повернення чи відновлення втраченого майна.

«У нас повинно бути чітке розуміння: хто й що робить і за що відповідає. І щойно чобіт окупанта покине нашу землю, ми готові розпочати відновлювати справедливість і повертати повноцінне життя у наші населені пункти», – резюмувала Ірина Верещук.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції