Оперативна ситуація по області станом на ранок 3 квітня.

Дата: 03.04.2023 10:50

Вчора вранці росіяни завдали удару ракетами С-300 та Ураганами по Костянтинівці — загинули 6 людей, поранено 9. Пошкоджено 17 багатоповерхівок, 18 приватних будинків, дитсадок, лікарню та адмінбудівлю.

На Волноваському напрямку Пречистівка потрапила під вогонь Градів — без жертв.

На Донецькому напрямку росіяни 9 разів обстріляли з артилерії Курахівську громаду — пошкоджено об'єкт енергетичної інфраструктури, 9 будинків у Кураховому та 20 будинків у Гірнику. У Мар'їнській громаді під вогнем Мар'їнка, Красногорівка та Георгіївка. Авдіївка зазнала 3 ракетних ударів — ракети поцілили у житловий сектор та на територію АКХЗ. В Очеретиному пошкоджено адмінбудівлю.

На Горлівському напрямку відомо про 2 поранених та пошкоджену багатоповерхівку в Бахмуті. У Торецькій громаді пошкоджено 17 будинків, у Соледарській — 4.

На Лисичанському напрямку зафіксовано обстріли у Зарічному Лиманської громади та у Сіверську.

Всього за добу росіяни вбили 6 жителів Донеччини, поранили ще 15. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia