ЕВАКУАЦІЯ, БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ, РЯТУЄ ЖИТТЯ! НЕ ГАЙТЕ ЧАСУ І ПРИЙМІТЬ ЄДИНЕ ВІРНЕ РІШЕННЯ!

Дата: 23.03.2023 09:15

Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.

Триває повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну. Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей. Часу на роздуми майже не лишилося! Значно загострилася ситуація і на території Бахмутського району. Щодня через обстріли у містах і селах гинуть люди, руйнуються об’єкти інфраструктури. Збереження життя – головний пріоритет для цивільного населення, який повинен спонукати до виїзду у більш безпечні регіони.

Разом із тим, також існує низка вагомих причин, з огляду на які залишатися й надалі в Донецькому регіоні вкрай небезпечно. В умовах відсутності газу, через перебої електропостачання.

Соледарська міська військова адміністрація планує безкоштовний евакуаційний автобус для жителів громади. Записуйтесь на евакуаційний автобус і виїжджайте, поки не запізно. Відправлення здійснюватиметься по мірі отримання заявок, тому попередній запис обов’язковий.