Звернення В. Зеленського за 21.03.2022

Дата: 22.03.2023 00:00

Сьогодні Україна почала відзначати першу річницю перших переможних боїв повномаштабної війни – боїв на півночі нашої країни, які змусили окупанта втікати. Саме 21 березня минулого року завершилася Мощунська битва, маленьке село на Київщині, і це був перший великий крок нашої країни до перемоги у цій війні.

Були і інші такі кроки... Битва під Гостомелем. Ірпіньська битва. Бої в Чернігівській та Сумській областях. Битва під Зміїним. Запеке протистояння на півдні України та наша унікальна оборонна операція, яка повернула свободу Харківській області.

Такого ж результату ми досягнемо і в інших активних діях. У героїчній битві за Донбас, на якій неодмінно пануватиме український прапор. У наступному протистоянні на півдні, яке відновить нормальне українське життя на Азовщині. На повернення нашого Криму, звідки вже почалася міграція найдальноглядніших щурів держави-терориста.

Слава всім і кожній, хто зараз в бою! Слава всім і кожній, хто воює за Україну під Бахмутом, Авдіївкою, Вугледаром та усіма іншими гарячими точками фронту! Слава нашим героям!