Оперативна ситуація по області станом на ранок 20 березня.

Дата: 20.03.2023 10:04

Серед ночі росіяни завдали ракетного удару по Краматорську — є пошкоджені будинки, за попередньою інформацією, без жертв.

На Волноваському напрямку зруйновано будинок у Богоявленці Вугледарської громади.

На Донецькому напрямку ворог стріляв по околицях Курахівської громади — пошкоджено лінії електропередач. В Очеретинській громаді під вогнем Тоненьке та Сєверне. У Мар'їнській ТГ потерпають Мар'їнка, Красногорівка та Новомихайлівка. Зранку під обстріли з артилерії і Градів потрапила Авдіївка — є пошкодження на двох вулицях та на території АКХЗ.

На Горлівському напрямку 1 людина поранена у Костянтинівці, у місті пошкоджено 3 багатоповерхівки та 3 приватні будинки. Відомо про 1 пораненого та 3 пошкоджені багатоповерхівки у Бахмуті. Гучно було на околицях Часовоярської і Соледарської громад.

Зафіксовано обстріли у Сіверську та Серебрянці Сіверської громади, у Торському і Зарічному Лиманської громади.

Всього за добу росіяни поранили 2 жителів Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia