Звернення В. Зеленського за 19.03.2022

Дата: 20.03.2023 00:00

Добігає кінця ще один тиждень нашої оборони від злої держави. Ще один тиждень, коли щодня, щоночі російська армія обстрілювала українські міста, села, вбивала наших людей.

Кам'янське на Запорізькій області, Берислав на Херсонщині, Марганець на Дніпропетровщині, Авдіївка, Краматорськ і Костянтинівка на Донеччині, Костянтинівка на Сумщині... І десятки і десятки інших українських містечок і сіл, які лише цього тижня постраждали від російських терористи. Мої співчуття всім, хто втратив своїх рідних, своїх близьких...

Зла держава буде відповідати за кожен акт терору проти українців. Цей тиждень нарешті приніс дійсно значний міжнародний правовий результат для України, для правосуддя.

Той момент, після якого стає беззаперечним, що припинення цієї агресії для Росії буде повним спектром її відповідальності.

Вигнати окупанта, очистити нашу землю від всіх слідів злої держави, та покарати терористів - наші завдання. Завдання, які ми будемо виконувати.

Ми Українці об'єднані. І світ об'єднався.

Слава всім тим, хто бореться за Україну! Ті, хто воює в Донецькій та Луганській областях, ті, хто боронить наш південь, ті, хто тримає наш кордон. Слава всім, хто готує деокупацію наших земель!

Вічна пам'ять всім тим, чиє життя забрав російський терор, російські бомби та російські міни.

Слава Україні!