Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Дата: 18.03.2023 15:47

Асоціація благодійників України у грудні 2022 року оголосила 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девізцьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вжедев’ятиймісяцьповномасштабноївійни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомогитим, хтоїїнайбільшепотребує у цей час.

Цього року маємочималоновихвикликів у всіх сферах життєдіяльностінашоїкраїни, якізакриваються силами волонтерів, благодійників, доброчинців та усіхнебайдужихгромадян як в Україні, так і за кордоном. Допомога ЗСУ, ТРО, вимушенимпереселенцям, дітям, школам, культурічилікарням, всінашідонати – цедоброчинність на захистнашоїкраїни, з головною метою зупинити та подолатиагресора і відстояти свою свободу та незалежність.

Запрошуємовсіхподавати заявки на участь у Національномуконкурсі «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захистіУкраїни».

У конкурсіможутьбрати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадськіорганізації, молодіжніоб’єднання, представникимедіа, соціальновідповідальнийбізнес та інші – всі, хто надавали благодійнучиволонтерськудопомогу для вирішенняактуальнихсуспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2022 року. Заявки на участь у конкурсіможутьподаватибезпосередньосаміблагодійники, отримувачіблагодійноїдопомоги (за згодоюблагодійника) та будь-якінеурядовіорганізації та фізичні особи (окріморганівдержавноївлади, місцевогосамоврядування та політичнихпартій), незалежновідгромадянства.

Заявку можназавантажити за посиланням (завантажити заявку). Заповнену заявку необхіднонадіслатиелектронноюпоштоюна адресу: konkurs.blago@gmail.com до 30 квітня 2023 року (включно). До неїтакождоцільнододатифотографії (не більше 5 шт.), лінки на інформацію про благодійнучиволонтерськудіяльністьучасника конкурсу, щорозміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендаціїтощо, якікращехарактеризуютьдіяльністьучасника конкурсу.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ (англійськаверсія) – COMPETITION APPLICATION

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ– Менеджер року у сферідоброчинності

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС – КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ

ОргкомітетомНаціонального конкурсу «Благодійна Україна-2022» булоприйняторішенняприймати заявки в 19 колективних, 3 індивідуальні та 3 спеціальніконкурсніномінації. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, абодекільканомінаційпідякіпідпадаєдіяльністьномінанта, організаціїчипроєкт:

КолективніномінаціїНаціонального конкурсу «Благодійна Україна-2022»:

1. Благодійність великого бізнесу;
  2. Благодійністьсереднього та малого бізнесу;
  3. Корпоративна благодійність;
  4. Колективне волонтерство;
  5. Всеукраїнськаблагодійність;
  6. Регіональнадоброчинність;
  7. Місцевадоброчинність;
  8. Доброчинність в охороніздоров’я;
  9. Доброчинність у освіті та науці;
  10. Доброчинність у культурі та мистецтві;
  11. Доброчинність у соціальнійсфері;
  12. Доброчинність у сферіекології та охоронидовкілля;
  13. Доброчинність у захистіУкраїни;
  14. Доброчинністьнеурядового сектору;
  15. «Добро починається з тебе»;
  16. «Молодіжнідоброчинніініціативи»;
  17. Доброчиннаакція року;
  18. «Платформа добра»;
  19. «Інновації в доброчиннійдіяльності».

ІндивідуальніномінаціїНаціонального конкурсу «Благодійна Україна-2022»:

1. Благодійник року;
  2. Волонтер року;
  3. Менеджер року у сферідоброчинності (окрема заявка – завантажити).

СпеціальніномінаціїНаціонального конкурсу «Благодійна Україна-2022»:

1. Народнийдоброчинець;
  2. Медіа і доброчинність;
  3. Допомога з-закордону.

Кожнаконкурсназаява буде оцінена незалежною Національноюекспертною радою конкурсу, до складуякоївходятьексперти з різнихгалузей, запрошеніОрганізатором до участі. У кожнійізвищезазначенихномінаціяхвизначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемоніїнагородження, щовідбудеться в червні 2023 року у Києві.  ВідзнакапереможцяНаціонального конкурсу «БлагодійнаУкраїна» – диплом та унікальнабурштиновастатуетка «Ангел добра». Лауреати, якіпосядуть  друге та третємісценагороджуютьсяспеціальними дипломами.

Кінцевийтермінподачі заявок – 30 квітня 2023 року (включно). Заявку можназавантажити за лінком. Детальнішаінформація за телефоном: 067-164-04-11 (в робочідні та години), e-mail: konkurs.blago@gmail.com; офіційнісайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/http://blagoukraine.org/, фб.: https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina

ОсновніетапиНаціонального конкурсу «Благодійна Україна-2022»:

• організація, підготовка та розповсюдженняматеріалів про конкурс, оголошення конкурсу (до 31 грудня 2022 року);
  • прийом заявок (з листопада 2022 року – до 30 квітня 2023 року);
  • оцінювання заявок НаціональноюЕкспертною радою (до початку червня 2023 року);
  • оголошеннялауреатів Конкурсу (червень 2023 року);
  • нагородженняпереможців (середина червня 2023 року).

Можливістьпроведеннярегіональнихконкурсів у 2022 – 2023 роках узгоджуватиметься з регіональними партнерами і буде залежативідзонипроведеннябойовихдій на територіїУкраїни та відповідних областей, дозволіввійськовоїадміністрації та позиціймісцевоївлади. Про регіональніконкурси ми додатковоінформуватимемо на сайті конкурсу та на офіційнихсторінках у соціальних мережах.

Інформація на сайті: https://blagoukraine.org/news/blago_ukraina_2022-1047.html