Вітання з 8 Березня.

Дата: 08.03.2023 08:18

Дорогі жінки! Прийміть найщиріші вітання з 8 Березня. Цей день - це свято всіх жінок світу! І головне - це Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир!

Сьогодні, коли український народ ціною життя найкращих своїх героїв, вже понад 378 днів поспіль від повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ, виборює своє право на життя у вільній та незалежній Україні, 8 березня нагадує нам, що це свято зовсім не про «‎жіночність, весну та красу». Це свято про жіночу силу та незламний характер. Про жагу до життя та внутрішній вогонь.

Прийміть мої найщиріщі вітання з нагоди 8 Березня! Безумовно, жінкам необхідно щодня робити сюрпризи, говорити компліменти та захоплюватися ними, адже саме ви надихаєте чоловіків на безліч подвигів, пробуджуєте бажання долати усі перешкоди та досягати нових вершин!

Бажаю, щоб ваші серця належали тим, хто любить вас, щоб кожен день і годину ви відчували любов і турботу, відданість і вірність, допомогу та підтримку. Любіть самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж прекрасними та неповторними, надійними та ніжними . Щастя вам, радості та удачі завжди і в усьому!

З повагою, начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО