Оперативна ситуація по області станом на ранок 5 березня.

Дата: 05.03.2023 09:56

Зранку росіяни завдали удару з С-300 по Гришиному Покровскої ТГ — пошкодили 7 будинків. Ще 6 будинків пошкоджено внаслідок вечірнього обстрілу Мирноградської ТГ.

На Донецькому напрямку вночі Авдіївка зазнала 2 масованих артобстрілів, а на ранок — обстрілу з Градів. Росіяни поцілили у житлові квартали та в території підприємства. У Кураховому 1 людина поранена, пошкоджено 9 будинків; ще 3 будинки та школу пошкоджено у Курахівці. В Ласточкиному Очеретинської ТГ поранено людину.

На Горлівському напрямку 2 людини загинули в Бахмуті. У Торецькій громаді поранено 1 людину, пошкоджено 3 будинки. У Костянтинівській ТГ поранено рятувальника, пошкоджено частину ДСНС у Костянтинівці, 6 будинків в Олександро-Шультиному, 6 будинків і крамницю в Диліївці. Ще 2 будинки постраждали у Часовоярській ТГ.

На Лисичанському напрямку 1 людина поранена у Сіверську — в місті пошкоджено будинки на двох вулицях. Три будинки пошкоджено у Переїзному Званівської ТГ; зафіксовано 7 прильотів по Торському і Зарічному Лиманської ТГ.

Всього за добу росіяни вбили 2 жителів Донеччини, поранили ще 7. Докладніше дивіться на інфографіці.

Павло Кириленко