Звернення В. Зеленського за 04.03.2022

Дата: 05.03.2023 00:00

Очевидно, що цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде ще більш змістовною, ніж торік. Завдання - активно підготувати все до членства нашої країни в ЄС, збільшити постачання зброї в Україну та посилювати санкції проти Росії. І я дякую пані Роберті Метсолі, і всім нашим друзям в Європі, які допомагають Україні на шляху інтеграції.

Дякую всім, хто допомагає посилювати безпеку України та зміцнювати наших воїнів! Дякую всім, хто воює за Україну, хто боронить наш кордон і хто своєю точністю встановлює справедливість для України на полі бою, хто реагує активним вогнем на терор окупанта. Сьогодні вранці був на зв'язку з командувачами: фронт - першочерговий.

Особливо відзначу бійців, які боронять Бахмут. Зокрема, військовослужбовці 56-ї окремої мотопіхотної бригади, 67-ї та 93-ї окремої механізованої бригад та 77-ї окремої повітрянодесантної бригади Дякую, хлопці!

Слава всім українським Героям!