Звернення В. Зеленського за 03.03.2022

Дата: 04.03.2023 00:00

Щодня українські герої віддають своє життя, щоб зупинити російську агресію. І саме тому світ має чітке моральне зобов'язання перед нашими воїнами, перед кожним і кожною, хто зараз в бою і захищає свободу.

Цей обов'язок полягає в тому, щоб відновити справедливість та притягнути державу-терориста та її І це буде.

І я дякую всім партнерам України - кожному лідеру, кожному політику, кожному громадському діячу держав, які допомагають, за розуміння ціни, яку платить український народ за свою свободу і за свободу всіх європейців.

Слава всім хто зараз бореться за Україну! Дякую всім, хто наближає перемогу нашого народу та історичні вироки організаторам та винуватцям російської агресії!

Вічна пам'ять і шана всім тим, хто віддав своє життя за Україну і за спасіння нашого народу!

Слава Україні!