Звернення начальника Соледарської МВА "Лютий. Рік незламності"

Дата: 24.02.2023 08:34

Сьогодні 24 лютого виповнюється рік із початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. 365 днів українці мужньо протистоять окупантам, захищаючи свою волю і незалежність при цьому демонструючи всьому світові приклади мужності, стійкості та єдності перед жорстоким ворогом.

На жаль, воєнні дії не оминули стороною Соледарську громаду. За кількістю обстрілів та руйнувань наша громада  вважається однією із найбільш постраждалих у Донецькій області.

Гірко і невимовно боляче від того, що багато жителів нашої громади віддали свої життя героїчно обороняючи рідну країну. Вічна їм слава і світла пам'ять!

Щира вдячність всім українцям, і особливо жителям нашої громади, які стали на захист держави в лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України та масового волонтерського руху.

Завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі Україна продовжує стримувати російську збройну агресію.

Та боротьба України триває і досі! І ми будемо боротися, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі!
Вистояли - переможемо!

З повагою, начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО.