Легендарна Артемсіль допоможе сформувати флотилію дронів-камікадзе для ГУР

Дата: 22.02.2023 20:22

Легендарна Артемсіль допоможе сформувати флотилію дронів-камікадзе для ГУР. Влітку 2022 року Артемсіль зникла з супермаркетів. Причина – російські обстріли міста Соледар, в якому її добували. Окупанти знищили цехи, обладнання, будівлі. Але соледарська сіль вціліла.

До річниці повномасштабного вторгнення United24 та підприємство Артемсіль зробили спеціальну партію солі. Розділили 20 тонн на 100 тисяч символічних пачок. На обкладинці — ілюстрація Артема Гусєва, яка стала вірусною.

Прибуток з кожної пачки піде на дрони-камікадзе, щоб укомплектувати нове ударне угруповання. Найближчим часом воно стане на захист нашої країни по всій лінії фронту.

Придбати сіль можна в Сільпо або замовити онлайн на Rozetka. Дякую партнерам за підтримку. Вірю, що скоро усі українські міста будуть звільнені від окупантів. І шахти Соледара знову оживуть.