19 лютого –День Державного Герба України

Дата: 19.02.2023 09:02

19 лютого –День Державного Герба України! Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба. 1996 року його статус було закріплено і в Конституції України.

Наш герб має давню та величну історію, він уособлює споконвічне народне прагнення до волі та незалежності. Національний символ, що закріплює тисячолітній зв’язок поколінь — минулих, нинішніх та майбутніх. Нехай це свято згуртує нас та сповнить гордістю за власну державу, зміцнить прагнення до єднання та порозуміння. Цінуймо своє та шануймо наші символи! Разом ми переможемо! Слава Україні!

З повагою начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО.