Освітній серіал "Бути поруч" про підтримку психічного здоров'я

Дата: 09.02.2023 08:15

Міністерство освіти і науки спільно з UNICEF Ukraine, портал «Дія.Цифрова освіта» створили серіал bit.ly/3XexrQ3 для вчителів, вихователів, волонтерів і всіх, хто працює з дітьми, щоб ліпше зрозуміти почуття та емоційні реакції.

«Під час повітряних тривог, коли є ймовірність авіазагроз з боку рф, діти та дорослі відчувають напруження, хвилювання і страх. І це нормально в екстремальних ситуаціях, але часто такі стани не минають безслідно. Вдячний партнерам за ініціативність та кроки у створенні сучасних та зручних інструментів для підтримки освітян та учнів під час навчання. Створюючи нові інструменти для підтримки та розвитку особистості під час складних життєвих умов, ми формуємо важливий фундамент для відбудови майбутнього», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет https://t.me/SerhiyShkarlet/2092.

Докладніше: bit.ly/3HN1JUn

#ПсихологічнаДопомога