Соледарська міська військова адміністрація
Донецька область, Бахмутський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Участь учнів Бахмутської ЗОШ у обласних та Всеукраїнських конкурсах

Дата: 02.01.2023 15:06
Кількість переглядів: 83

Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають громадянсько-патріотичне, духовно-моральне, військово-патріотичне та екологічне виховання як основні складові національно-патріотичного виховання. В рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України учні  Бахмутської загальноосвітньої школи Соледарської міської ради Донецької області були залучені до участі у різноманітних  конкурсах, фестивалях, змаганнях.

           Здобувачі освіти мають певні результати  на обласному та Всеукраїнському рівнях:

  • Сертифікат за участь закладу освіти  у Європейському марафоні фізкультурно - оздоровчих подій;
  • участь у обласному  етапі  Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях»: Рева Владислав, 4-б клас (вчитель Федоренко О.О.), Запорощенко Анастасія, 9 клас (вчитель Бондарь К.О.);
  • у обласному  етапі еколого - краєзнавчого руху учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний» - 7  призових місць: Грідасова Аріна - ІІІ місце (вчитель (Калінченко А.В.),  Єгор Шаповалов – І місце (Шаповалова Н.В.), Новодран Руслана –ІІ місце (вчитель Федоренко О.О.), Махник Вероніка – ІІІ місце (вчитель Єна Л.В.); Савенко Сергій – ІІІ місце (вчитель Болдирева Н.В.), 11клас: Бондаренко Катерина - ІІ місце, Кіктьова Діана – І місце (вчитель Перехрест Т.С.);
  • у обласному конкурсі дитячих малюнків «Я у безпеці з МВС» брали участь 14  учасників: 1клас Горбунова Дар’я (вчитель (Калінченко А.В.), 2 клас  Колісник Євгенія (вчитель Маркіна Н.Ю.), 3 клас: Горбунов Егор, Івашкевич Діана (вчитель Данилова О.М),  4-а клас: Радик Софія, Кристофер Фелісія,  Янів Вероніка (вчитель Шаповалова Н.В.), 4-б клас  Новодран Руслана (вчитель Федоренко О.О.),  5-а клас:   Савостіна Віолета, Савченко Каміла (вчитель Тащенко Т.М.), 6-а клас:  Гришаєва Анастасія, Мавлутова Арзу (вчитель Воробйова-Пономаренко Н.Г.), 7-б клас: Стрельченко Єлизавета, Говорун Софія (вчитель  Варгуліч Н.М.); 
  • у обласному конкурсі дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ» брали участь учні 2 класу Колісник Євгенія, Ятченко Аріна, результатів ще немає ( вчитель Маркіна Н.Ю.);
  • 14 робіт  було направлено до участі у обласному етапі конкурсу «Новорічна композиція».

Учні школи посіли  11 призових місць:

  • І місць-5: Горбунова Дар’я (вчитель Калінченко А.В.), Капустін Даніель (вчитель Маркіна Н.Ю.), Краля Максим (вчитель Федоренко О.О.), Новодран Руслана 2 роботи (вчитель Болдирева Н.В.); ІІ місць-6: Колісник Євгенія (вчитель Маркіна Н.Ю.), Печериця Володимир, Печериця Крістіна (вчителі: Калінченко А.В., Маркіна Н.Ю.), Рева Владислав (вчитель Болдирева Н.В.), Потримай Яна (вчитель Маркіна Н.Ю.), Савенко Сергій (вчитель Федоренко О.О.), Савостіна Віолета (вчитель Тащенко Т.М.).  Роботи переможців Конкурсу направили до Національного екологонатуралістичного центру (м. Київ) для участі у Всеукраїнському етапі;
  •  у обласній онлайн виставці «Пам’ять серця» брали участь 4 учні закладу освіти: Смєкалов Сергій, Звєрєв Іван, 6-а клас (вчитель Воробйова-Пономаренко Н.Г.), Капустін Даніель, 2 клас (вчитель Маркіна Н.Ю.), Рева Владислав 4-б клас  (вчитель Болдирева Н.В.),

учень 2 класу Капустін Даніель посів І місце;

  • у обласному конкурсі ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» учениця 10 класу Гаврилова Софія посіла І місце (вчитель  Літвак Л. О.);
  • учні 11 класу: Бондаренко Катерина, Козинський Іван (вчитель Гуц З.М.), учениця 10 класу Гаврилова Софія (вчитель Варгуліч Н.М.), учень 6-б класу Цуканов Єгор (вчитель Бондарь К.О.)   взяли участь у поетичному марафоні віршів до 85-ї річниці з дня народження Василя Семеновича Стуса «Дорогою болю»;
  • 4 учні 4-б класу брали участь  у обласному  Чемпіонаті з інтернет-вікторин “Знай, люби, бережи”. Рева Владислав посів І місце (керівник Болдирева Н.В.), Карпушина Каміла–ІІ місце (керівник Федоренко О.О.);
  • учні 4-б класу посіли призові місця: у  Всеукраїнському Інтернет-конкурсі  «(Не)звичайна школа»: Новодран Руслана, Савенко Сергій – І місце, Інтернет-конкурсі до Всеукраїнського дня бібліотек «Не сподівайтеся позбутися книжок»: Савенко Сергій –І місце, Новодран Руслана –ІІ місце, Інтернет-конкурсі «Захисники та захисниці України»:   Рева Владислав – і місце, Новодран Руслана – ІІ місце, Командіна Аліна – ІІ місце, Інтернет-конкурсі  «Мова моєї країни»: Рева Владислав, Новодран Руслана, Командіна Аліна,  Савенко Сергій – І місця, Інтернет-конкурсі «Світ мандрів Григорія Сковороди»: Савенко Сергій, Рева Владислав – І місця;
  • у Всеукраїнському Інтернет - конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу» посіли призові місця:  Платонова М. – І місце, 5-а клас (вчитель Тащенко Т.М.); Новодран Руслана – ІІ місце, 4-б клас (вчитель Федоренко О.О.).

                           

 Заступник директора з ВР Наталя Болдирева



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь