Щиро вітаю з Різдвом Христовим жителів Соледарської громади.

Дата: 24.12.2022 21:40

Щиро вітаю з Різдвом Христовим жителів Соледарської громади, які відзначають це світле свято за григоріанським календарем.Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітніших мрій і помислів.

Щиро бажаю кожному з вас в ці святкові дні, бути поруч зі своїми близькими, обійняти, побачити чи принаймні почути голос дорогих вам людей!

Нехай із першою різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості, здійсняться найзаповітніші мрії.
Я щиро дякую кожному з вас за витримку та стійкість, а від нашої громади - дякую всім, хто боронить країну за мужність та героїзм, за те, що Україна вистояла. За те, що Україна є. За те, що Україна буде.

Славимо Господа нашого Ісуса Христа, віримо в Збройні сили України та цінуємо найдорожче, що в нас є - своїх рідних та нашу Україну.

Христос Рождається!
Славімо Його!