Дистанційне навчання – виклики часу.

Дата: 15.12.2022 21:20

15.12.2022року  освітяни Соледарської ТГ громади провели Воркшоп методичних знахідок за темою «Дистанційне навчання – виклики часу.» Де мали змогу поділитися набутими навичками та новітніми ресурсами роботи в дистанційному форматі, попрактикуватися працювати  та долучитися до виконання завдань, знайшли рішення, як працювати в реаліях сьогодення, розглянули переваги та можливості використання онлайн ресурсів у роботі.

Активними учасниками воркшопу стали педагоги практики Бахмутської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області та Соледарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради Донецької області.

Ми розуміємо, що не всі можуть підключитися до інтернету, тому треба виходити із ситуації в регіоні. Школи змушені обирати не найбільш ефективний механізм проведення дистанційного навчання, а найбільш доступний", тому працюємо разом, вчимося разом.

Марно говорити : «Ми робимо все, що можемо. Треба зробити те, що необхідно!»  Вінстон Черчіль.