15 грудня - День працівників суду України

Дата: 15.12.2022 09:05

День працівників суду України відзначають щороку 15 грудня. В Незалежній Україні 8 грудня 2000 року було підписано президентський указ про впровадження «Дня працівників суду». Ця дата – ще одна можливість віддати почесті тим людям, які несуть відповідальність за справедливість в нашій країні.

Справедливість та виконання закону – це не тільки відповідальність працівників суду, а кожного громадянина.

Вітаємо з професійним святом суддів, помічників суддів, секретарів судових засідань, судових розпорядників, керівників апаратів судів та інших фахівців, які беруть участь у роботі судів.

Кожен з вас, тою чи іншою мірою, несе відповідальність за прийняття справедливих неупереджених рішень в різних судових процесах. Тож бажаємо вам бути мудрими, відповідальними та досвідченими при прийнятті важливих рішень. Мирного неба та здійснення мрій. Зі святом!

З повагою, начальник Соледарської МВА Сергій ГОШКО