З Днем благодійництва!

Дата: 11.12.2022 14:42

13-го грудня 2007-го року Указом Президента України № 1220/2007 в незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято - День благодійництва.

Благодійна діяльність єднає людей, робить їх небайдужими до чужої біди. Благодійники і меценати доповнюють діяльність державних структур у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту та інших сфер життя. Зараз же вкрай важливою є наша спільна доброчинна допомога військовим на фронті  та внутрішньо переміщеним особам, які через російську агресію потребують фінансової та матеріальної підтримки.

Висловлюємо вдячність всім, хто за покликом серця бере участь у благодійних акціях на підтримку Збройних Сил України та мешканців Соледарської громади. Дякуємо за жертовність,  гуманізм і милосердя всім, хто робить свій посильний внесок на потреби наших земляків – військових, які зараз мужньо захищають Україну.

Ніколи не пізно приєднатися до доброї справи. Пам’ятаймо – благодійником може стати кожен із нас, підтримуючи сьогодні волонтерською допомогою тих, хто цього потребує.

З повагою, начальник Соледарської міської військової адмігістрації Сергій ГОШКО