Начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО отримав Почесну грамоту Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації

Дата: 08.12.2022 09:43

7 грудня начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО отримав Почесну грамоту Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації від голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна за плідну та сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток територіальних громад, активну громадську позицію, патріотизм, посильну допомогу у захисті Батьківщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Очільник району висловив вдячність за плідне співробітництво в умовах воєнного стану. Попри кризову ситуацію, що склалася у громадах через повномасштабну збройну агресію рф, місцеве самоврядування району продовжує свою роботу: у співпраці з районною владою, благодійними організаціями та волонтерами, рятувальниками і військовими організовує евакуацію цивільного населення, доставку та видачу гуманітарної допомоги мешканцям, які залишилися вдома, і тим, хто тимчасово оселився у більш безпечних регіонах.