Привітання начальника Соледарської міської військової адміністрації Сергія ГОШКО з Міжнародним днем волонтера.

Дата: 05.12.2022 08:24

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Друзі, дозвольте привітати усіх причетних із святом небайдужих людей – Днем Волонтера! Хочу подякувати кожному, хто робить святу справу – допомагає військовим, переселенцям, безхатнім тваринам, власним сусідам – всім, хто потребує допомоги

Волонтери – особливі люди. Зараз важко всім, але ви знаходите в собі сили, ресурси не тільки триматися самим, а ще й підтримувати інших. За покликанням серця ви робите шляхетну справу буз усякого зиску для себе  Ви переймаєтесь біллю інших, турбуєтесь про них. Завдяки вам у країни є майбутнє, бо ваша справа, ваша підтримка підживлює оточуючих.

Не можна здолати народ, де такий сильний волонтерський рух. Тому бажаю вам усім сил, здоров’я, наснаги. Бажаю не розчаровуватись у своєму покликанні. Ви молодці – пишаюся, що живу з вами в одній країні, місті, районі.

З повагою начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО