Привітання з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2022 09:17

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

У наш інтерактивний час неможливо бути в потоці новин, спілкуватися і пізнавати нове без Інтернету, телебачення, телефону та радіо. Завдяки вам ми орієнтуємося в ефірному морі актуальних подій.

Від щоденної праці зв’язківців залежить багато в плані повноцінного функціонування державних установ та приватних структур. Це й забезпечення спілкування між людьми, які розділені відстанню в десятки, сотні, а то й тисячі кілометрів в різних куточках країни та планети. Нові сучасні технології зв'язку сприяють підтримці діалогу між людьми, від чого залежить їх настрій, вирішення повсякденних життєвих проблем, зміцнення родинних і товариських стосунків.

Важко переоцінити роль телерадіокомунікаційних мереж у формуванні громадської думки сьогодні, коли рашистська пропагандистська машина розповсюджує брехливі фейки про війну, намагається дискредитувати саму суть української державності.

З нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку щиро вітаю працівників зв’язку із професійним святом! Бажаю всім миру, щастя, міцного здоров'я, родинної злагоди та нових здобутків у праці!

З повагою начальник Соледарської міської військової адміністрації              Сегрій ГОШКО