Оперативна ситуація по області станом на ранок 11 листопада.

Дата: 11.11.2022 10:26

На Донецькому напрямку без жертв, але є руйнування. Вночі росіяни обстріляли Курахове – пошкодили високовольтну мережу. Також уночі були поодинокі прильоти по Авдіївці, а на ранок місто зазнало масованого артобстрілу – наслідки встановлюємо.

На Горлівському напрямку найбільше постраждав Бахмут: 1 людина загинула, 2 поранені, пошкоджено 3 приватні будинки. Впродовж ночі були інтенсивні обстріли околиць Торецької та Світлодарської громад, поодинокі обстріли у Соледарській громаді – без жертв.

На Лисичанському напрямку не припиняється вогонь по Торському і Зарічному у Лиманській громаді – за попередню добу було понад 50 прильотів. За попередньою інформацією, без постраждалих, обсяги руйнувань встановлюємо.

Росіяни не здатні на рівних воювати зі Збройними силами України, тому обирають воювати проти цивільних. Кожен, хто досі залишається в області, перетворює себе на потенційну мішень для російських воєнних злочинців.

Евакуюйтесь!

#StopRussia