Оперативна обстановка по області станом на ранок 8 листопада.

Дата: 08.11.2022 12:15

Вночі та вранці росіяни вели обстріли на ділянках фронту від Вугледара до Сіверська.На Волноваському напрямку поранена 1 людина у Вугледарі, також на території громади під обстріли потрапили Павлівка та Богоявленка – пошкоджено 6 будинків.

На Донецькому напрямку без жертв. Вночі Авдіївка зазнала обстрілів із артилерії та Градів – постраждало старе місто. Також під обстрілами – околиці Мар’їнської та Очеретинської громад, та Гостре Курахівської громади. У Гострому пошкоджено 8 будинків,

На Горлівському напрямку тривають інтенсивні обстріли по Торецькій громаді та поблизу Роздолівки, Яковлівки і Бахмутського у Соледарській громаді. За попередньою інформацією, без постраждалих.

На Лисичанському напрямку гучно було у Сіверській громаді – були влучання по Сіверську, а також поблизу Серебрянки і Дронівки. Без жертв, інформацію щодо пошкоджень уточнюємо.

Усі російські злочини ретельно документуємо! За все будуть відповідати!

#StopRussia